Hakkımızda

Hakkımızda

"Bizim işimiz sizin memnuniyetiniz" sloganıyla yola çıktık. Kıbrıs’ta dört yıl verdiğimiz hizmetin ardından, 2013 yılından itibaren Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Önceliğimiz sektörün açıklarını aramak ya da diğer firmaların yaptıklarını yorumlamaktan ziyade değerli misafirlerimizin memnuniyetlerini her geçen gün arttırmak, oluşabilecek hataları en aza indirerek en uygun hizmeti verebilmektir. Başarının, bedeli ne olursa olsun misafirlerimizi memnun etmekten geçtiğinin farkındayız.

Kurumsal ve bireysel tatil , tur , veya seyahatlerinizde siz değerli misafirlerimize en iyi ve en teknolojik şekillerde  7 / 24 destek ve hizmet vererek sunuyoruz.

Dünya Çapındaki Zincir Oteller ve Kıbrısta bulunan muhteşem oteller de en iyi fiyat garantisi , Dünya nın bir çok bölgesinde transfer hizmeti ,

100 den fazla Havayolu Firmasıyla Birebir Anlaşmalarımıza , Sizlere En iyi Hizmeti En uygun Fiyata vermek adına her geçen gün arttırarak devam ediyoruz.

Güvenli ve mutlu bir tatil için , Sorun yaşasanız bile anlık çözümlerle sıkıntılarınızı gidermek için , Bizimle beraber yola çıkmanın veya tatile gitmenin ayrıcalığını yaşamanız için en önemliside kendinizi özel hissetmeniz için biz hep yanınızdayız..

Hayatınıza 'Tat'il Katmayı Unutmayın..

Cnv TurizmVizyon

Öncelikle Türkiye’de daha sonra dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin acentası olan, misafirlerini ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, başlangıcına yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir seyahat acentasından daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, sektöründe ve öncelikle kendi bölgesinde lider olmayı düşünen bir firmayız.Misyon

Misafir ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, misafirlerimizin memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir seyahat acentası olmaktır.