Eskişehir Turu

Rezervasyon

Fiyatlar

Fotoğraflar

1. Gün: İzmir-Eskişehir

Yurtiçi Tur gezimiz 00:00’de Gaziemir Belediye Önü Otoparkı’ndan , 00:30’te Üçyol Metro Önü 01.00’da Üçkuyular Shell Benzin İstasyonu Önü 01:30 Bornova Özkanlar Migros Önü hareketle başlıyor.

Yolda vereceğimiz molalar sonrasında Salihli-Manisa-Kütahya güzergahından Eskişehir’e varıyoruz. Panoramik gezimiz Sonrasında öğle yemeğimiz için verilen serbest zamanda rehberimiz tarafından önerilecek börekçilerde çiğ börek leziz bir mola oluyor. Ardından Osmanlı Dönemi’nde kalma evleri ile meşhur olan Odunpazarı’nda Atlıhan Tarihi Çarşısı, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi ve Haller Gençlik Merkezi keşif duraklarımız. Sonraki durağımız ise Kurtuluş Savaşımız sırasında Batı Cephesi Komutanı olan İsmet Paşa’nında karargah evi olarak olarak kullandığı günümüzde Eskişehir Kurtuluş Müzesi olarak hizmet veren Mestanoğlu Halil Konağını geziyoruz. Lozan Barış Konferansı süreçleri anlatılan müzemizin üst katında “Karikatürlerle Milli Mücadele” “Gazetelerle Milli Mücadele”, “Strateji Odası” ve “Gösterim Odası” bölümlerini gezerek rehberimizden bilgi alıyoruz. 1930’lu yıllarda yapılmış yaş meyve sebze hal binasının yenilenen yüzünü görebileceğiniz Tepebaşı Sahnesi Tiyatro Salonu’nun bulunduğu merkezde çay kahve molası verdiğimizde, meşhur su muhallebisinin tadına mutlaka bakmalısınız. Daha sonra hareket ile otelimize varıyoruz.Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.


2. Gün: Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesi,Kurşunlu Külliyesi, Eskişehir Mevlevihanesi, Kentpark, Porsuk Nehri, Karikatür Müzesi,Sazova Parkı, Bilim Kültür ve Sanat Parkı Otelde

Otelde yapılan zengin açık büfe sabah kahvaltısının ardından eşyalarımızı alarak otelimizden ayrılıyoruz. Eskişehir Mevlevihanesi ilk durağımız. Gezerken fonda çalan ney ile yaptığımız gezi sonrası Kentpark’a hareket ediyoruz. Ardından Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesi'ne hareket ediyoruz. Burada tarihi kişiler ile yerli ve yabancı ünlü 160 kişinin heykeli yer almaktadır.Gezi sonrası içerisinde farklı geçmişlerden ve günümüzden eserlerin sergilendiği Karikatür Müzesi’ni gezdikten sonra, öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Sazova Parkı'na hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz uygun zamana denk gelmesi durumunda ekstra olarak Bilim Kültür Ve Sanat Parkını gezebilirler.Rehberimizin belirlediği hareket saatinde 6 saat sürecek İzmir yolculuğu başlıyor. İzmir’e varışımızın ardından başka bir Cnv Tur Organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Tur fiyatlarına hizmet bedeli dahildir.

 


Dahil Olan Hizmetler

asd

Dahil Olan Hizmetler

Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel turist rehberleri eşliğinde gezi

Otelde bir gece yarım pansiyon konaklama

Bir sabah kahvaltısı ve bir akşam yemeği

Lüks otobüsler ile ulaşım ve programda belirtilen çevre gezileri

Cnv Tur otobüs içi ikramları

Seyahat sırasında doğabilecek aksilik ve kazalar için bireysel sigorta paketi

Turizm sigortası (Yasa tarafından mecburi kılınan, şahısları değil satın alınan turu güvence altına alan sigorta paketi )

 

Rehberlik ücretleri

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
20.10.2017239.00 TL-Taksitler »
06.04.2018239.00 TL-Taksitler »
20.04.2018239.00 TL-Taksitler »
04.05.2018239.00 TL-Taksitler »
11.05.2018239.00 TL-Taksitler »
18.05.2018239.00 TL-Taksitler »

TUR NOTLARI

Gezi sırasında yanlış kimlik beyanından doğabilecek her türlü maddi ve manevi yükümlülük misafire aittir. Kullanılmayan hizmetlerin sonrasında iadesi maalesef mümkün değildir.

 

VİZE BİLGİ

İPTAL ŞARTLARI

Eskişehir Turu Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Tur Bilgileri

Hareket Noktaları
Gaziemir Belediye Önü Otoparkı, Üçyol Metro, Üçkuyular Shell Benzin İstasyonu, Bornova Özkanlar Migros Önü
Ulaşım
Otobüs
Geceleme
1 Gece 2 Gün
Konaklama
Konaklamalı
Çıkış Tarihleri
20 Ekim • 06, 20 Nisan • 04, 11, 18 Mayıs

Gezilecek Yerler