SAFRANBOLU&AMASRA&GÖYNÜK&MUDURNU&ABANT&AKÇAKOCA&EREĞLİ&SAPANCA TURU

  • 2 GECE 3 GÜN
  • SAFRANBOLU&AMASRA&GÖYNÜK&MUDURNU&ABANT&AKÇAKOCA&EREĞLİ&SAPANCA
  • CNV TURİZM ACENTA ÖNÜ
100.00 TL 'den itibaren

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı
a
SAFRANBOLU&AMASRA&GÖYNÜK&MUDURNU&ABANT&AKÇAKOCA&EREĞLİ&SAPANCA TURU Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün: İZMİR HAREKET

Akşam 21:30 bostanlı iskele önü 21:45 karşıyaka iskele önü 22:00 üçyol pizza pizza önü 22:30 bornova e.ü.ö hareket ile salihli kula gediz kütahya bilecik geyve üzerinden göynük'e varış ilk olarak fatih sultan mehmet han'ın hocası akşemsettin hocanın türbesi gezisi ile turumuza başlıyoruz daha sonra zafer kulesi'ne çıkıp rehberimizden bilgi aldık'dan sonra çarşısında serbest zaman alışveriş imkanı serbest zaman sonrası hareket ile mudurnu'ya varış. ilk olarak yıldırım beyaziid camii yıldırım beyazid hamamı(dışardan panoramik) gördükten sonra saat kulesi ne çıkıp resimlerimizi çektikten sonra kısa bi serbest zaman öğle yemği bölgede yöresel tatlar denenebilir (extra)  ile mudurnu'dan hareket gezimizin son durağı olan abant'a varış göl çevresinde kısa bi tur sonrası meydan'da serbest zaman dileyen misafirlerimiz köy ürünleri alabilir faytona binebilir abant tanıtım merkezini gezebilirler abant gezimizin ardından otelimize hareket akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: SAFRANBOLU

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası hareket ile gerede karabük üzerinden safranbolu'ya varış.ilk olarak yörükköyü gezimiz ile başlıyoruz.Spiahi oğlu konağı eski çamaşırhane gezisi sonrası köyde alışveriş için serbest zaman daha sonra Safranbolu'yu en güzel görebildiğimiz 3 seyir terasından bir tanesi olan eski Dadybra kalesinin bulunduğu tepeye çıkıyoruz. Buradan Rum ve Türk Mahallelerinin panamorik seyri ve alınan genel bilgi sonrasında Safranbolu'nun nostaljik Arnavut kaldırımlı sokaklarında tarihi yapıları tek tek gezmeye başlıyoruz. Hükümet Konağı, Saat Kulesi, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve avlusundaki güneş saati, bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, Cinci Hanı ve hamamı, barok stilinin küçük örneklerinden biri olan İzzet Mehmet Paşa Camii, Akçasu Kanyonu, aynı işi yapan esnafların toplu halde bulundukları yer anlamına gelen Arasta çarşısı ve tarihi köy kahvehanesi, demirciler çarşısı, bakırcılar çarşısı, semerciler çarşısı gezileri sonrasında meşhur Safranbolu İmren Lokum İmalathanesi ve havuzlu başodayı görüyoruz. Burada bizlere sunulan slayt gösterisini izlerken acentemizin ikramı olan çaylarımızı yudumluyoruz. Lokum alışverişlerimizi tamamladıktan sonra otelimize geliyor ve yerleşiyoruz, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: AMASRA

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası hareket ile amasra'ya varış.Çam, meşe ve söğüt ağaçlarının yola eğilerek sanki bir tünel oluşturduğu yollardan geçerek Amasra'ya doğru yol alıyoruz. Fatih Sultan Mehmet'in ''Lala, Lala Çeşm-i Cihan (Dünya'nın göz bebeği) dedikleri bu mu ola'' sözleri ile ün kazanan güzel Amasra'ya ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizi deniz kenarında bulunan balık restaurantında sınırsız balık ve Amasra'ya özgü salatası ile alıyoruz. Yemek sonrasında Amasra'yı gezmeye başlıyoruz. Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Bizans döneminden kalma, kiliseden çevrilme Fatih Cami ve Kale Mescidi, Boztepe, Çekiciler Çarşısı (Ağaç işleri), gezilerinden sonra dileyen misafirlerimiz Amasra'da tekne turuna katılabilirler (Ekstra).Daha sonra hareket ile akçakocaya varış.Akçakoca Bey’in heykelini inceliyor ve şehir merkezine 3 km. uzaklıktaki eşsiz panoraması, piknik ve mesire alanları, mavi bayraklı plajı ile ünlü Ceneviz Kalesi’ne gidiyoruz. Kale gezisi sonrasında Cumayanı mesire alanının görülmesi. Şehir merkezinde serbest zaman. Serbest zaman sırasında kendine has özellikleri olan Akçakoca evlerinin bulunduğu sokaklarda gezebilir daha sonra sapanca gölü kısa bir dinlenme sonrası izmir' hareket turumuzun sona ermesi


Tarih 2 Kişi Kişi Başı 3 Kişi Kişi Başı 4 Kişi Kişi Başı1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
30.12.2019100.00 TL100.00 TL 100.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 12 Yaş 100.00 TL
0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 12 Yaş 100.00 TL
Taksitler »

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

SAFRANBOLU&AMASRA&GÖYNÜK&MUDURNU&ABANT&AKÇAKOCA&EREĞLİ&SAPANCA TURU Hakkındaki görüşleriniz
Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.