ESKİŞEHİR TURU 1 GECE 2 GÜN

 • 2 GÜN 1 GECE
 • KÜTAHYA – ESKİŞEHİR - ODUNPAZARI – PORSUK ÇAYI – KENT PARK
 • CNV TURİZM ACENTA ÖNÜ
100.00 TL 'den itibaren

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı
a
ESKİŞEHİR TURU 1 GECE 2 GÜN Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün: İZMİR – KÜTAHYA – ESKİŞEHİR

Cumartesi günü sabah saat 06.00’da Üçkuyular Shell benzin istasyonu önü, 06.30’da Lady Travel Alsancak Merkez Ofis önü, 07.00’da Karşıyaka Yunuslar Ofis önü 07:20 Bornova Kampüs önünde buluşuyor ve Kütahya-Eskişehir turumuz için hareket ediyoruz. Kula ve Uşak üzerinden, “Çiniler Diyarı” Kütahya’ya varıyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından Çini Tasarım Atölyesini ziyaret ve Çini Çarşısı’nda porselen alışverişleri yapmak üzere  serbest  zaman veriyoruz.( fırsat olur ise germiyan sokağı gezisi) Kütahya’da geçirdiğimiz güzel bir günün ardından Eskişehir’e hareket ediyoruz.  Eskişehir’in en büyük parklarından biri olan Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi, gölet, park çevresinde dolaşan buharlı mini tren, çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi, Sabancı Uzay evi, su altı dünyası ve masal şatosunu görüyoruz. Akşam yemeğimizi almak için otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam yemeği sonrası Haller Gençlik Merkezi veya Barlar sokağında zaman geçirebilirler.


2. Gün: ODUNPAZARI – PORSUK ÇAYI – KENT PARK

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Eskişehir’i gezmeye devam ediyoruz. Tarihi Odun Pazarı mahallesi’ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Bu bölgede yer alan cam sanatları müzesini ve Kurşunlu Külliyesi’ni ziyaret ettikten sonra, Balmumu Heykeller Müzesini görüyoruz. Modern görünümü ile birçok şehre örnek olan bu şehrin kafelerini,  köprülerini,  vilayet konağını,  belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek turumuzu tamamlıyoruz ve ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Porsuk Çayı’nda ekstra gondol gezisi yapıyoruz. Turlarımızın ardından Eskişehir’in önemli rekreasyon alanlarından olan Kent Park’a gidiyoruz. Yaz aylarında kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, açık ve kapalı yüzme havuzları, oyun grupları, gölet, ata binme alanları, gül bahçeleri, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir’in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan Kent Park’ı geziyoruz. Kısa molalar vererek geç saatlerde İzmir’e varıyoruz. Başka bir CNV turizm  turunda buluşmak üzere Değerli misafilerimizle vedalaşıyoruz...


Tarih 2 Kişi Kişi Başı 3 Kişi Kişi Başı 4 Kişi Kişi Başı1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
30.12.2019100.00 TL100.00 TL 100.00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 12 Yaş 50.00 TL
0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 12 Yaş 50.00 TL
Taksitler »

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüslerle ulaşım
 • 4* Otel’de 2 gün 1 gece Yarım Pansiyon konaklama
 •  Profesyonel rehberlik hizmetleri
 •  Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 •  Programda belirtilen çevre gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Alkollü alkolsüz içecekler
 • Porsuk Çayında Gondol Gezisi
Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

ESKİŞEHİR TURU 1 GECE 2 GÜN Hakkındaki görüşleriniz
Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.